Nazywam się

Tobiasz Gajewski

Pracując w agencji eventowej spotkałem wiele firm, które zamiast przyciągać klientów to ich traciły. Przestarzała strona internetowa, nie budzący zaufania wizerunek, brak dostosowania się do potrzeb klientów to częsty widok w branży eventowej. Skontaktuj się ze mną i zacznij przyciągać klientów.

Tobiasz Gajewski
Tobiasz Gajewski

Jestem event managerem

Od 2020 roku pracuję w agencji eventowej Promoters. W zależności od wydarzenia zajmowałem się przygotowywaniem ofert, organizacją i koordynacją wydarzeń lub skupiałem się na projektowaniu graficznym i przygotowaniem materiałów do druku. Obecnie moja rola w firmie skupia się głównie na marketingu i grafice.

Przygotowując oferty na wydarzenia i szukając atrakcji, nawiązywałem kontakt z wieloma firmami. Często na samym początku, po odwiedzeniu ich strony internetowej, rezygnowałem z jakiegokolwiek kontaktu. Przestarzały wygląd strony, długi czas ładowania oraz trudności w znalezieniu podstawowych informacji skutkowały szybką stratą potencjalnego klienta.

Pamiętaj, że wizerunek firmy w internecie jest odzwierciedleniem jakości świadczonych usług. Jeżeli zaniedbasz ten aspekt, Twoja strona internetowa oraz media społecznościowe nie przyciągną nowych klientów, a wręcz przyczynią się do gorszej sprzedaży.

Tobiasz Gajewski

Jestem designerem

W odpowiedzi na dostrzeżone problemy w branży eventowej, zdecydowałem się wykorzystać moje doświadczenie w organizacji wydarzeń oraz grafice, aby pomóc takim firmom.

Zacząłem szkolić się z zakresu projektowania stron internetowych i doświadczeń użytkowników, marketingu, budowania marki osobistej, designu i z wielu innych aspektów biznesowych. Dzięki temu moje usługi są dostosowanie do potrzeb branży eventowej.

Certyfikaty z kursu digital designer i interaction designer
Certyfikat z kursu Digital Designer
Certyfikat z kursu Interaction Designer
Referencje Lubelskiego Centrum Konferencyjnego

Umów się na bezpłatną konsultację